امروز دوشنبه  ۲۳ تير ۱۳۹۹
۱۳۹۸/۰۸/۲۳- ۱۴:۵۶

داستان ناوهای هواپیمابر دشمن به پایان رسیده است

تهران- ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌گفت: داستان ناوهای هواپیمابر دشمن با تحقق اندیشه موشک‌های بالستیک ایران دیگر تمام شده و آنها می‌دانند ناوهایشان در هیچ نقطه‌ای امن نیست.

 

 

سردار سلامی:

داستان ناوهای هواپیمابر دشمن به پایان رسیده است

  تهران- ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌گفت: داستان ناوهای هواپیمابر دشمن با تحقق اندیشه موشک‌های بالستیک ایران دیگر تمام شده و آنها می‌دانند ناوهایشان در هیچ نقطه‌ای امن نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه صبح امروز (پنجشنبه ۲۳ آبان ) در مراسم گرامیداشت سردار شهید حاج حسن تهرانی مقدم و یادواره شهدای نیروی هوافضای سپاه اظهار داشت: هر روز با یک دستاورد جدید از جنس آرزوهای «شهید تهرانی مقدم» مواجه هستیم

وی ادامه داد: هر جامعه‌ای منبعی برای تعیین هویت خود در اختیار دارد و شهیدان منابع اصلی و سرچشمه‌های پایان ناپذیر امنیت، عزت، اعتبار، پیشرفت و شکوه ما در جهان هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: شهدا هم راه و هم راهگشا و چراغ‌های صراط مستقیم ما هستند. خصوصیت بزرگ شهدا، جاودانگی است جنس شهید و شهادت، جنس حیات و ارمغان آنها برای جامعه حیات ابدی است.

سرلشکر سلامی‌با تاکید بر اینکه بدون شهدا ما نمی‌توانستیم پایدار و ثابت قدم بمانیم، گفت: کافی است در مقطعی یک قوم به میدان نرود و از دشمن بترسد، آن قوم می‌شکند، شکست می‌خورد و دفن می‌شود. هنر شهدای ما موقعیت شناسی بود که در موقعیت لازم درک کردند و به میدان رفتند.

وی با بیان اینکه شهید تهرانی مقدم شاهد مثالی بی‌نظیر از یک مجاهد فی سبیل الله با اراده و همتی بلند است، تصریح کرد: این شهید بزرگوار خستگی را خسته می‌کرد و هرگز خسته نمی‌شد. در افق آرزوی او هدف‌های بلندی دیده می‌شد.

سرلشکر سلامی‌با بیان اینکه این شهید والامقام تنها به هدف نمی‌اندیشید و برای تحقق آن عمل می‌کرد، عنوان کرد: شهید تهرانی مقدم مرد غلبه بر بن‌بست ها بود و بر فراز شکست‌ها حرکت می‌کرد. او پیشرانی بود که ما را با خود می‌کشید تا از دشمن فاصله و آنان را پشت سر بگذاریم .

فرمانده کل سپاه در ادامه اظهار کرد: شهید تهرانی مقدم برای اولین بار در ذهنش آمد که با موشک‌های بالستیک می‌توان شناورهای دشمن را هدف قرار داد و این آرزو را محقق کرد.

وی ادامه داد: اکنون داستان ناوهای هواپیمابر دشمن با تحقق این اندیشه دیگر تمام شده است و دشمن هم می‌داند ناوهای هواپیمابرش در هیچ نقطه ای در امنیت نیست. این یک واقعیت شیرین برای جهان اسلام و واقعیت دردناک برای دشمنان است.

سرلشکر سلامی‌با بیان اینکه ما امروز در عرصه فوران دانش و فناوری زندگی می‌کنیم و خطوط مقدم را به خطوط مقدم دانش و فن‌آوری منتقل کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: بسیاری از آرزوهای شهید تهرانی مقدم تحقق یافته است. اگر در آن مقطع ماه‌ها طول می‌کشید تا به یک پدیده برسیم، امروز هر روز با یک دستاورد جدید از جنس آرزوهای مقدم مواجه هستیم که نشانه نصرت الهی است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه وقتی دشمن تحریم کرد، ما به شکل عجیبی شتاب گرفتیم، اظهار داشت: موشک‌ها همه نقطه زن شدند، همه می‌دانند دقیق کردن موشک‌های بالستیک چه فناوری بالایی دارد، اما امروز ظرفیت‌های انباشته شده در نیروی هوافضای سپاه استعداد و قوه لازم برای شکستن استخوان‌های هر قدرت و دشمنی را پیدا کرده است.

وی تاکید کرد: اگر دشمن خطایی را مرتکب شود، قدرت نیروی هوافضای سپاه آن خطا را اصلاح خواهد کرد.

سرلشکر سلامی در پایان با بیان اینکه این آرایش بزرگ قدرت ما در جهان اسلام حاصل تفکر و هدایت مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) است، گفت: مردم می‌دانند که باید به چنین رهبر بزرگی تکیه کنند مردم ما قائمه این نظام و رهبر معظم انقلاب قائده نظام است.

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما